Letra 3

Pershendetje anabel! Une jam Emma dhe doja te ndaja me ju heren time te pare te orgazmes time te pare …

Dua te shpjegoj jo si here te pare pooor si ndjesi te pare … Ju bera lemsh e di 😜 Por ama edhe une ate dite u bera lemsh ….

Cdo gje ishte ndryshe personi, rrjedha e ngjarjeve, ndjesia ….

Pa e zgjatur shume me kete lemshin tim 😜 Po ju them hera ime e pare e nje orgazme te fuqishme ka qene pikerisht me nje femer …..

Butesia ,brishtesia, aroma , menyra e te berit “ndryshe” ndikuan tek une dhe me bene te perjetoj ate qe se kisha perjetuar me pare me nje mashkull…..

Po po eshte e vertete .  Cdo gje ndodhi natyrshem dhe nuk e kisha ndjere veten me te deshiruar dhe me te pasionuar ndodnjehere ..

Levizjet tona ritmi i trupave tane ishte aq natural,aq pasional saqe na coi ne nje bote tjeter te panjohur per mua 🙂  Ehhhh sdo mundem dot ta pershkruaj me fjale te gjithe ngajrjen por ama di te them qe ka qene hera ime e “pare” kur kam qare sepse kam qeshur ,kam qare sepse trupi pesoi ndjesi te cuditshme dhe te bukur ,kam qare sepse shkova ne parajse dhe erdha perseri.

Shume nga ju do gjykoni sic e keni “zakon” 😜 Por ama une nuk behem pishman. .ne kete jete duhen provuar te gjitha. Puç puç

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *