Aventura e Vivien përfundoi pas plot 68 ditëve e izoluar ne shtepi. Gjatë qëndrimit në shtëpi, ajo krijoi një romancë me një prej reperëve më të njohur, Getinjo.

E ftuar në emisionin “Big Talk” këtë të diel, e eliminuara e radhës e Big Brother VIP Kosova, Vivien Thano, ka folur për pritjen që i është bërë në Ferizaj, qyteti nga vjen partneri më të cilin krijoj lidhje romantike në BBVK, reperi Getinjo.

“Mirë u ndjeva. Më kanë prit shumë mirë, takova dhe Mozin, me Getin shumë mirë kemi shkuar te shtëpia, kemi fjetur shumë pak sepse truri nuk po na u fikte akoma, as mua as Getit, po mirë shumë, mirë”, tha Vivien.

Vivien dhe Geti duket se po e shijojnë më së shumti jashtë Big Brother historinë e tyre te dashurisë e cila duket se është në rrugën e duhur. Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *