Si Shpati ashtu edhe gruaja e tij Selvija duken shume te perkushtuar ndaj familjes ku shpesh per fansat e tyre sjellin edhe foto mjaft te lezetshme te familjes se tyre te vogel dhe te bukur.

Por nuk mungojne as fjalet e embla qe i kushtojne njeri tjetrit duke treguar publikisht dashurine qe ndjejne ndaj njeri tjetrit, e qe kete po pelqehen mjaft shume nga ata qe i percjellin.

“Jemi në pritje të binjakëve”, këngëtari shumë i njohur, Shpat Kasapi i bën vjehrrës drejtpërdrejt në një program televiziv një “prank”. Një ndër çiftet e ftuar sonte në “Zemër Luana” ka qenë edhe Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvije.

Telefononi vjehrrin/ën tuaj dhe thojini diçka për partnerin/en që nuk ia keni thënë kurrë më parë. Ndaj ai ia bëri “prank” vjehrrës, duke i thënë se po presin binjak.Shiko videon:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *