Amos Zaharia ishte sot i ftuar në “Fun Club” ku dha intervistën e tij të parë pas eliminimit nga “Big Brother VIP”  ai pyet rreth ofendimit që bëri ndaj Kiara Titos duke e quajtur putanë.

Amos tha se ka qenë një moment nervozizmi dhe i ka kërkuar ndjesë publike. Ai shtoi se as nuk e dinte që e kishte thënë ate fjale, ku te njejten pati thene edhe naten qe u eliminua nga gara.

“Duhet ta shikoja me lupë ça kisha thënë. Ishte një moment nervozizmi. E kam parë që e kam thënë. Nuk e dija që e kisha thënë. Ka dalë në sipërfaqe pa dashje. I kërkoj ndjesë”, u shpreh Amos.

Ndryshe, Amos u eliminua nga shtepia e Big Brother Vip Albania ndersa nuk pati as bilete kthimi, Amosi ishte nje nga konkurrentet me te forte por qe gara e ngushte qe po behet secilen here ne shtepi ka bere qe ai te dale.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *