Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Efi deklaroi se jashtë shtëpisë ishte dikush.

Ajo foli me fjalët më të mira për partnerin e saj dhe dukej se e donte shumë.

Teksa të gjithë u bënë shumë kuriozë të dinin se kush ia ka zënë zemrën bukuroshes, ish-konkurrenti i “Purputhen”, Bruno Shemsho, i ka habitur të gjithë.

Në një intervistë të fundit për “Opening up” ai ka deklaruar se është në një lidhje me Efin. “Jam në një lidhje dhe jam shumë i lumtur”, tha Bruno.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *