Armaldo i tha Luizit se çfarë do bëjë ai, kur Kiara të dalë nga shtëpia e Big Brother.

Duke folur me të qeshur, Luizi u shpreh se ditë të zeza do vijnë për banorët.

Sipas Maestros, Luizi përmbahet shumë në disa situata, kjo për shkak se e qetëson Kiara. Nëse ajo del, shtoi ai, Luizi do dalë sërish nga vetja, si në fillim.

Kiara nga ana tjetër, tha se ai nuk sillet më keq si në ditët e para dhe nëse e bën një gjë të tillë, ajo nuk i flet më atij.

Armaldo i tha Kiarës se sapo të kaloi 14 shkurti, dita e Shën Valentinit, ajo do eliminohet nga shtëpia, duke i lënë rradhën banorëve të rinj.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *