E teksa sy dhe veshë jemi nga çifti Luiz dhe Kiara, kantaotori Flori Mumajesi sot ka vendosur që të na turbullojë akoma dhe më shumë.

Ndërkohë që presim puthjen e Kiarës dhe Luizit, Flori ka vendosur të na ëmbëlsojë me puthjen e tij para shumë vitesh me këngëtaren Soni Malaj.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, këngëtari ka postuar një videomontazh ku shihen dy banorët e Big Brtoher Vip në tentativa për puthjen e shumëpritur nga shqiptarët dhe vetë Luizi dhe më pas, papritur shfaqet Flori dhe Soni duke u puthur.

Ky fragment është shkëputur nga “Kënga Magjike” kur Flori dhe Soni kënduan hitin e tyre “Flutirimi3470” dhe më pas erdhi puthja.

Por, pse pikërisht tani kjo video? Apo mos vallë këngëtari ka dashur të na japë sinjalë se mes tyre ka një rikthim? Epo nuk e dimë, thjesht i themi Florit se nëse kishte qëllim të bënte rrjetin të zjente, ja arriti!

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *