Festim Arifi, për publikun i njohur si Lyrical Son, aktualisht është në Chicago të SHBA-ave bashkë me gruan e tij, Gresën.

Çifti, që janë tejet të lidhur mes vete, këtë vizitë atje po e shijojnë në maksimum, madje duken tejet të lumtur, shkruan “Kosovarja”.

Ata, sëbashku kanë shkuar për ta parë edhe një ndeshke basketbolli sëbashku, teksa ndane me fansar nje imazh tejet te bukur prane njeri-tjetrit.

Ndryshe, çifti janë prindër të dy vajzave dhe nuk e kanë problem që jetën e tyre private ta ekspozojnë kohë pas kohe edhe në rrjete sociale.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *