Stresi ka vendosur të largohet nga shtëpia e “Big Brother VIP Kosova”.

Stresi bëri të qartë se nuk duron dot më të qëndrojë i mbyllur dhe tha se nuk ka asgjë me asnjë nga banorët e veçanërisht me Xhulin me të cilën ka pasur debate.

“Nuk e kam me ty. E kam me veten”, i tha Stresi Xhulit. “Kam probleme me veten. S’rri dot më.

S’jam më për këtu unë. S’duroj dot më. S’më intereson më asgjë. Do dal, ja kam marr fytyrën vetes këtu”, tha Stresi.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *