Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar.

E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Ylli, me zërin dhe këngët e tij aq të veçanta ka arritur që përherë të përçojë tek publiku emocion, çfarëdo moshe që ata të kenë.

Vetëm me anë të një postimi në Instagram Ylli na ka treguar shumë në lidhje me jetën e tij private. Përveç se ka treguar se nuk është më një beqar, por tashmë në një lidhje dhe jo vetëm kaq. Gjithashtu na ka zbuluar edhe një karakteristikë të saj, të cilën Ylli duket se e pëlqen shumë dhe është se ajo nuk e bezdis kur ai është në koncert..

“Ajo nuk më bezdis kurrë kur jam në koncert”.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *