Tashmë janë bërë dy vite që kur Teuta Berisha, nëna e Patrisit edhe Robertit ka nderruar jete, duke lene nje familje te madhe pas vetes.

Në këtë dy vjetor të dy bijtë e saj, e kanë kujtuar me dedikime tejet te ndjera dhe njeherit  kanë përlotur e emocionuar shumë fansa.

“Sot dy vjet si 100 vjet” ka shkruar Roberti sipër një foto të nënës ndërsa Patrisi ka zgjedhur një imazh ku shihet krah saj dhe shkruan:

“Malli çdo ditë e më shumë shtohet për ty. Më mungon në çdo sekond të jetës. 2 vjet pa ty mami jem e mira”. Ndryshe, të dy janë duke vazhduar angazhimet e tyre në jetën personale./orainfo

Shiko fotot:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *