Fifi ka njoftuar që është në pritje të ëmbël, në muajin e gjashtë të shtatzanisë, ajo e bëri publike gjatë performancës në ‘Festivalin e Këngës’ në RTSH ndersa deri ne kete momente ajo e mbajti te fshehur.

Megjithese gjate kesaj kohe here pas here ne portale eshte shkruar per dyshimet se ajo mund te jete shtatzene, e keto dyshimi vinin zakonisht nga postimet qe ajo bente ne rrjetet sociale.

Këngëtarja dhe Flori Mumajesi ishin bashkë në skenë teksa ai nuk hezitoi të thotë se jemi 4 veta në skenë duke e llogaritur edhe prezantuesen Arbana Osmani, pas kesaj ajo mori komente te shumta nga fansat e saj.

Të menjëhershme ishin reagimet e njerëzve duke e pyetur atë në lidhje me gjininë n’ZOOM nga burime të sigurta ka mësuar se Fifi dhe Adisi do të bëhen prindër të një vajze.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *