Luizi duket se lë kokën pas moderatores Kiara Tito dhe këtë po e tregon vazhdimisht gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP” së fundmi gjatë një bisede me Armaldon, këngëtari është shprehur se i vjen ta hajë kur e shikon.

“Këtë lloj dashurie zakonisht njeriu e ka për fëmijët, e sheh një fëmijë të vogël, i ndrron pampersat, me e shtyp,  Pasha Zotin më bën ta ha, e di kujt i thonë ta hash? Krejt”, ka thënë ai.

Nga ana tjetër Armaldo e ka këshilluar të mos flasë me ndjenjat e ti me të tjerët, ndryshe Kiara eshte kritikuar nga opinionistet e shtepise se po duket si te ishte trofeu i Luzit dhe keshtu mund te dal jashte nese nuk vepron.

Ndryshe, Luizi qe nga fillimi i lojes brenda shtepise se Big Brother Vip Albania ka shprehur haptas pelqimin per moderatoren e njohur Kiara Tito por qe kjo e fundit nuk e ka shprehur pelqimin e njejte madje ka thene se si beson as atij.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *