Ish-banorja e “Big Brother Vip Kosova”, Shota Baraliu ka shpërthyer gjatë mbrëmjes së spektaklit ku ka akuzuar produksionin se e kanë eliminuar qëllimisht.

Këngëtarja debatoi ashper me moderatorin Alaudin Hamiti, i cili e kundështoi Shotën duke thënë se ishte publiku i cili ka votuar për largimin e saj.

Shota kërkoi t’i sillnin mesazhet duke mos besuar që publiku e ka votuar.“Nuk jam penduar për asgjë që kam thënë, të gjithë i thoni këto kur jeni në kafe.

Disa kanë qejf të dalin mirë në media edhe unë këtë dalje e kam dhuratë nga ju. Me vërtetoni që më ka nxjerrë publiku, produksioni të më sjellë mesazhet që më kanë votuar. Aty bëhet gjithçka dhe ju nuk i nxirrni”, tha Shota./blic

Shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *