Bashkëshortja e Lumi B trupin si modele.

Miranda i theksoi format trupore veshur në fustan të ngushtë.

E kuruar në detaje ajo po bën dritë me bukuri.

Ndryshe, ajo dhe Lumi B janë prindër të një djali./InfoKosova/

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *