Antonela Berisha po bënë pushime, dhe nga atje po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka ndarë disa imazhe me një fustan të bardhë dhe të shkurtër, i cili kishte një prerje unike.

Dukej bukur me shumë stil, dhe mjaftë e thjeshtë.

Imazhet morën mijëra pëlqime dhe morën komente të ndryshme./kosovarja

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *