Dietologia shqiptare Blerina Bombaj, sapo ka hedhur poshtë mitin se harmonia në një shtepi ku jeton me nënën dhe me vjehrrën nuk ekziston.Bombaj është mjaft aktive në llograinë e saj në Instagram dhe ndan mjaft foto nga përditshmëria me familjen. Së fundmi ajo ka ndarë një foto krah nënës dhe vjehrrës.

Ajo e quan veten me fat që jeton me mamin dhe vjehrrën në një shtëpi.

“Te jetosh me mamin dhe vjerren ne nje shtepi eshte fat i madh per mua, e para se nuk jam ndare nga mamaje ime asnje sekonde, dhe e dyta se femijet e mi jane te bekuar me dashurine e dy nenave. I detyrohem gjithcka mamase time qe me ka bere nje njeri te orientuar drejt vlerave, por i detyrohem shume edhe nena Lules qe me ka ndihmuar pa kushte dhe pa e prishur kurre zemren.”, shkruan Blerina Bombaj.

 

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *