Learta është nusja më e famshme e estradës sonë, ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet nga perditshmeria e saj.

Këto ditë Learta po qëndron për vizitë në Stamboll, nga atje ajo ka sjell disa imazhe të bukura, ku shfaqet e veshur krejt firmato.

E rregulluar bukur dhe me veshje të shtrenjtë, Learta po duket një zonjë e rëndë rrugëve të Stambollit.

Ndryshe, ajo eshte nene e dy femijeve Matinit dhe Matines me te cilet e shohim shpesh te sjell foto ne rrjete sociale./ORAinfo/

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *