Reperi i njohur Stresi, po e shijon eksperiencën e tij në shtëpinë e famshme “Big Brother VIP Kosova”.

Ai sa po qëndron aty bashkë me banorët e tjerë kanë nisur edhe të njoftohen duke treguar më shumë nga jeta e tyre.

Së fundmi, në një moment artisti e ka rikujtuar ish-partneren e tij, Keisin me te cilen eshte ndare prej kohesh.

“Vetëm po të më vijë ish-gruaja këtu, do kisha dalë nga “Big Brother” direkte, harroje që ma mbush mendjen mua dhe harroje që e konkurron atë këtu”, u shpreh ai.

Duke lënë të kuptohet se Keisi është i vetmi person që mund ta “nxjerrë” nga loja.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *