Në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova tanimë dita ka nisur me ndezjen e dritave që bëri banorët të zgjohen nga gjumi.

Nisur nga Getinjo dhe pothuajse të gjithë banorët e tjerë, shihen duke i rregulluar shtretërit e tyre, ndërsa disa të tjerë veç se kanë filluar ta shijojnë diellin në oborrin e shtëpisë, njofton Klankosova.tv.

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *