Tuna në çdo postim që bën merr vëmendje me stilin që ka, duke eksperimentuar gjithmone me pamjen ajo duket ndryshe.

Ajo duke qenë aktive me shumë fotografi, në çdo kohë kalon në lajm, perpos profesionit edhe per jeten private.

Kengetarja eshte nene e dy djemve bukurosh me te cilet shpesh sjell imazhe per fansat.

Duke u treguar nene mjaft e kujdesshme, ajo shihet gjithmone e lumtur prane femijeve.

Në një fotografi të fundit, shihet që ajo ka bërë ndryshim në flokë dhe duket tejet bukur.

Si gjithmonë, ka pranuar komente të shumta nga personat që e rrethojnë.

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *