Afrona Dika ka qenë një personazh shumë i përfolur kohëve të fundit, kjo pas ndarjes nga këngëtari i njohur, Blero.

Mirëpo, edhe pas ndarjes Afrona ka vazhduar të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Ajo sot ka publikuar një foto ku tregon që është përgatit me dalë ndersa ka mahnitur me dukjen.

Me flokë të rregulluara bukur dhe me grim me stil, Afrona po shkëlqen në pamje.

Ndersa fustani i bardhe i hapur nga mbrapa po e ben te duket edhe me mahnitese./ORAinfo/

Shiko foton:

Loading

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *