Categories
HOME

Alketa Vejsiu në pushime, sjell foto me veshje të shkurtër

Moderatorja është nënë e dy fëmijëve të rritur.

Por Alketa kujdeset për format trupore ku duket si vajzë e re.

Së fundmi publikoi disa foto të reja nga psuhimet.

Dhe përpos stilit në veshje padyshim u komentua edhe për linjat trupore./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published.