Categories
HOME

Probleme me shëndetin? Rudina Dembacaj tregon të vërtetën dhe “i lë amanetet” bashkëshortit

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj di si ta kthejë vëmendjen nga vetja, jo vetëm për punët që bën, por edhe në momentet kur bën batuta e shaka, gjithmonë “pikante”. Shembulli i fundit ishte dje, kur kishte postuar një InstaStory, me një foto nga spitali, teksa i linte “amanetet” bashkëshortit, Mark Frrokut.

Gjithsesi, duke ju përgjigjur shqetësimit të fansave, aktorja sqaroi se e gjitha ishte një shaka dhe në fakt është duke bërë vetëm një injeksion “pak të vështirë, duke shtuar se nuk e kishte amanet serioz. “Më tepër për të ç’tensionuar Markun”-përfundon ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.