Categories
HOME

Pamje të çuditshme në qiell, publikohet VIDEO e rrallë ne kete qytet te….

Një pamje e pazakontë është parë në qiell nga banorët e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ata mbetën të shokuar pasi një “vorbull” misterioze u shfaq sipër tyre.

Astronomi dhe meteorologu Ebrahim Al Jarwan kanë postuar një video që tregon shkurtimisht pamjet e vrimës.

Një përdorues u përgjigj se dukej sikur “Perëndia ka hedhur një gur në një liqen”, ndërsa të tjerët mendonin nëse fenomeni i çuditshëm ishte shkaktuar nga ndonjë jashtëtokësor.

Për më shumë shikoni këtë video.

Leave a Reply

Your email address will not be published.