Categories
HOME

Kush është 34-vjeçari që u go dit për vde kje nga rrufeja teksa kulloste bagëtitë

Personi që shihni në foton e mëposhtme është 34-vjeçari, Besmir Koko, i cili hu mbi je tën në Gjirokastër, pasi u go dit nga një rrufe.

Ngjarja ndodhi pasditen e sotme në fshatin Jorgucat të Dropullit.

Koko, i cili ishte me origjinë nga fshati Picar, ishte duke kullotur bagëtitë në momentin kur shkarkesa atmosferike e go diti, duke e shuar

Zona u përfshi nga një stu hi që zgjati disa minuta dhe u shoqërua me vetëtima e rrufe, ku njëra prej tyre go diti bariun 34-vjeçarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.