Categories
HOME

Do shkriheni së qeshuri/ Fotoja e Besit në versionin femër është thjesht epike

Thuajse të gjithë VIP-at shqiptarë kanë provuar të ndryshojnë gjininë në fotot e tyre nëpërmjet aplikacionit “Face App”, i cili ka sjellë të qeshura të mëdha së fundmi.

Kemi parë vajza yje të showbiz-it të kthyera në meshkuj, e meshkujt në femra.

I vetmi që kishte mbetur pa e provuar këtë “trend” ishte aktori i humorit Bes Kallaku. Ai ka ndarë sonte me ndjekësit e tij në Instagram një foto të vetën në versionin femër dhe u shkrimë së qeshuri.

“Ja praaaaa“- shkruan Besi duke qeshur krahas fotos ku shfaqet me flokë të gjatë dhe tualet në fytyrë.

Si ju duket aktori?

Leave a Reply

Your email address will not be published.