Categories
HOME

VIDEO/ “Çmendet” Dentisti, I Heq Me Zor Dhëmbin Një 7 Vjeçari

Dentistët janë t.m.err për këdo, sidomos për fëmijët.

Stomatologët shihen si një njeri që të shkakton vetëm dh.i.mbje, pavarësisht se faji që higjiena jonë orale është si mos më keq është i gjithi i joni.

Gjithsesi, ky dentist m.i.z.or është vënë nën hetimin e policisë për shkak të sjelljes së tij ag.r.e.sive. Gjithçka që shihet në këtë video ka ndodhur në Aktau, Kazakistan, duke u bërë virale në shtetin ish-Sovjetik.

Stomatologu, Tolegen Mukhambetov është fokusuar nga kamerat teksa k.e.qtrajton një shtatë vjeçar i cili do të hiqte një dhëmb. 26 vjeçari shihet teksa kap me fo.rcë vogëlushin dhe e ul në karrigen horizontale për të vijuar më pas nga puna.

Leave a Reply

Your email address will not be published.