Categories
HOME

Sa me fat Rasheli/ Rashel merr super super veturë luksoze për ditëlindje, ja kush ia dhuroi

Ajo e ka ditëlindjen në këtë muaj.

E dhuratat për Rashel Kolanecin vetëm sa kanë filluar t’i vijnë.

Bukuroshja e Instagamit ka hedhur një fotografi në këtë rrjet ku shihet se ka pranuar një veturë superluksoze. Ajo ka pozuar sipër makinës dhe duket mjaft në formë.

Kujtojmë këtu se Rashel Kolaneci është komentuar shumë herë për format e saj bomastike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.