Categories
HOME

Me kacurrela dhe vello ta gjate/ Ja si dukej Alketa Vejsiu e veshur nuse me fustan te bardhe

Nga dasma e Alketes edhe pse mediat u perpoqen shume te siguronin nje foto ,ata nuk ja dolen.

Por biznesi i fustaneve te nuserise dhe organizimit te eventeve Class by AV ua ka bere kete dhurate te gjithe fansave te Alketes. Orsola Mema e Class Photography realizoi nje set fotografik me Alketen e veshur nuse me fustanet e sallonit te saj Class by AV.

Dita ku Alketa realizoi keto foto ishte nje dite per te realizuar deshirat e hershme te femijerise. Ajo shfaqet e veshur si princeshe me fustane te tylta.

Skena e setit fotografik ishte ajo e kopshteve mondane. U arrit qe me disa zbukurime te thjeshte e klasike te krijohej nje atmosfere magjepsese dhe elegante.

Brenda Class by AV eshte e veshtire te ndalesh sepse aty nuk eshte vetem nje fustan. Ndaj Alketa ka zgjedhur vetem nje pjese fare te vogel te mrekullive qe gjenden ne ate sallon.

Ne foto Alketa shfaqet me nje fustan nuserie modeli sirene , princeshe , te dekoruar me gure te vegjel.

Fustani i dasmes se saj i vertete qendron ne hyrje te sallonit ne nje kuti te kristalt. Alketa e ruan si nje kujtim nga dita kur i tha “Po” njeriut te zemres se saj dhe eshte nje ogur per martese te lumtur per vajzat qe zgjedhin Class by AV.

KeshillaOnline ka siguruar edhe nje foto nga dasma reale e Alketes shume vite me pare. Si ju duket? Ju pelqen modeli i flokeve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.