Categories
HOME

‘Doja se ks treshe’, aventurierja e Top Channel zbulon pengun e sezonit të parë

Sezoni i parë i formatit të ri në “Top Channel”, “Aventurierët” ka përfunduar dhe do të vijë së shpejti me një sezon të dytë. Kri Gorasi, një ndër aventurieret ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Shqipëria live”.

Ajo ka treguar më shumë rreth momenteve nga “Aventurierët” dhe se çfarë i ka mbetur peng nga sezoni i parë. Kri u shpreh se do donte të kishte bërë më shumë budalliqe, si përshembull “dashuri treshe”.

“Çfarë doje të bëje ti, që nuk e bëre dot aty?”, e pyeti moderatori Flori Gjini. “Nuk e them dot…me tre persona…kaq”, tha Kri. Moderatori plotësoi fjalinë e saj duke shtuar: “…të bëje dashuri me tre persona”. Aventurierja pohoi duke treguar se i duket diçka interesante.

Leave a Reply

Your email address will not be published.