Categories
HOME

Elvana Gjata ngacmon Ermal Mamqin, ai zbulon bisedën

Dyshja gëzojnë raporte shumë të mira.

Elvana Gjata dhe Ermal Mamaqi përveç që ishin protagonist të filmit ‘Dy gisht mjaltë’ janë edhe miq shumë të mirë, shkruan lajmi.net.

Ermal Mamaqi kishte publikuar një fotografi të birit të tij në Instagram teksa shihej duke lozur me një qenush, dhe komenti që i ka bërë këngëtarja ishte epike.

Ajo i ka replikuar Ermalit duke i thënë “Sa mirë o zot, Joeli si Ami, qeni si ty”, dhe më pas këtë replik Ermali e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

Leave a Reply

Your email address will not be published.