Categories
HOME

Vjen në jetë Leka, Missi shqiptar bëhet nënë për herë të dytë

Miss Universe Kosova 2009, Marigona Dragusha, është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë bukuroshja me postimin e fundit në rrjete sociale.

Marigona shfaqet me vogëlushin e porsalindur dhe zbulon se i ka vendosur emrin Leka.

“Një tjetër bekim, bebushi im Leka”, shkruan Marigona.

Marigona jeton prej kohësh në New York së bashku me partnerin e saj. Çifti janë prindër edhe të një djali me emrin Dren.

Leave a Reply

Your email address will not be published.