Categories
HOME

Mbrëmja e fundit e ‘Klanifornia’, Marina Vjollca mahnit me pamjen

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca ka njoftuar se sonte është mbrëmja e fundit e spektaklit “Klanifornia” për këtë sezon.

Ajo na ka shoqëruar çdo të shtunë dhe gjithmonë ka tërhequr vëmendjen me look-un e saj. Kështu ka bërë dhe sot, teksa me anë të disa fotove në rrjete sociale ka zbuluar lookun e mbrëmjes.

Për puntatën e fundit të spektaklit “Klanifornia”, Marina ka zgjedhur ngjyrën e zezë. Ajo ka veshur një kostum të zi ndërsa flokët i ka bërë me onde. Moderatorja ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët mezi presin sezonin e dytë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.