Categories
HOME

Doktoresha e klinikës ‘e nxori zbuluar’, reagon Arbenita Ismajli

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një ndër vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ajo tërheq gjithmonë vëmendjen me fotot dhe videot që poston, mirëpo nuk mungojnë as akuzat për ndërhyrje estetike.

Ditën e sotme në rrjet kanë qarkulluar disa foto të Arbenitës, me mbishkrimin para dhe pas ndërhyrjeve në fytyrë. Fotot në fjalë janë publikuar nga doktoresha e një klinike në Rusi.

Sipas këtyre imazheve, Arbenita ka realizuar tërheqjen e syve, ka kryer mbushje në hundë dhe ka drejtuar nofullën. Pas publikimit të këtyre fotove, nuk ka munguar një reagim nga modelja.

Ajo ka postuar një video në Instastory dhe shprehet se është mësuar nga shpifje të tilla. “E mësuar me shpifjet e juaja”, ka shkruar Arbenita.

Leave a Reply

Your email address will not be published.