Categories
HOME

‘Nuk më pushojnë lotët’, Jonida Vokshi tregon foton e parë të vajzës së porsalindur

Çifti shumë i dashur për publikun, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë sot prindër për herë të parë. Jonida solli në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin Emi (një emër i menduar që gjatë shtatzënisë).

Leave a Reply

Your email address will not be published.