Categories
HOME

Në brigjet e Karaburunit: Delfinët dhurojnë spektakël të pazakontë (Video)

Kryeministri Edi Rama i ka uruar ndjekësve mirëmëngjes me një video shumë të veçantë ku njofton se dje disa delfinë kanë vizituar brigjet tona.

Në video delfinët shfaqen duke dhuruar spektakël në brigjet e Karaburunit teksa dalin e futen në det me shpejtësi.

“MIRËMËNGJES dhe me spektaklin e pazakontë që këta delfinë kanë dhuruar dje në brigjet e Karaburunit, ju uroj një muaj sa më të mbarë “, shkruan Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published.