Categories
HOME

‘Njeriu më i bukur mbi dhe’, Besa prezanton të voglën e familjes Kokëdhima

Besa Kokëdhima mbetet prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, por edhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale.

Ditën e sotme Besa ka publikuar në Instagram një foto të motrës së saj të vogël, Era.

E motra shfaqet në bregdet, e buzëqeshur, ndërsa këngëtarja shkruan se  ajo është njeriu më i  bukur mbi dhe.

“Oh njeriu më i bukur mbi dhè”, shkruan Besa krahas fotos.

Era, më e vogla e familjes Kokëdhima ka preferuar të qëndrojë larg vëmendjes publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published.