Categories
HOME

“Do ketë një emër shumë të bukur”, Xhensila dhe Besi zgjedhin emrin për djalin e tyre

Xhensila Myrtezaj ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, ku ka zbuluar se ajo dhe Besi kanë menduar për emrin e djalit të tyre.

Teksa Alketa me shaka i ka thënë se djali i tyre do të quhet Kajmak, Xhensila ka thënë se djali i tyre do të ketë një emër të bukur.

“Jo. Çuni im do të ketë emër shumë të bukur. Është i mirëpritur kurdo të vijë, e kemi zgjedhur emrin”, u shpreh Xhensila.

Leave a Reply

Your email address will not be published.